Saç kaynak metotları içerisinde en güvenilecek bir uygulama. Mikro keratin saç kaynak fiyatları ile saçlarınıza çok avantajlı kaynak saçları yaptırmanız mümkün. En ince telli saçlara rahatlıkla uygulanır. Özel bir makine ve yapıştırıcı madde kullanılır, saç derisi kesinlikle zarar görmez. Doğal bir madde uygulandığı için saç zarar görmez.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Hangi Saçlara Mikro Kaynak Uygulanır?

Estetik açıdan özellikle doğal görünümlü mikro kaynak estetik görüntü sağlar. Saçınızı herkes doğal sanır. Kalın bir yapıştırıcı olması ise saçın belirli özelliklere sahip olmasını gerektirir. İnce telli saçlara uygulanması önerilmez. Kalın telli saçlarda ise başarılı şekilde uygulanır. Kaynak uygulandıktan sonra istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz.

mikro saç kaynak modeli

mikro saç kaynak modeli

Mutlaka uzman kadrolardan yardım almanız çok önemli. Saç derisi zarar görmeden saça uygulanır ve istediğiniz an çıkartabilirsiniz. Yaz ve kış yılın her mevsimi rahatlıkla kullanılır. Denize girebilir ya da istediğiniz saç şeklini saçlarınıza verebilirsiniz. Doğal bir yapısı olduğundan istediğiniz saç rengine boyatmanız mümkün. Saçınızla uyumlu kaynak yöntemleri ile kendinizi daha genç ve güzel hissedeceksiniz.