Kaynak çeşitleri, saç özelliklerine göre oluşan seçenekleri ile kendini gösteriyor. Farklı saç özellikleri dolayısıyla, her saça farklı bir kaynak uygulamasının önerilebileceği konuşuluyor. Lakin kaynak uygulamaları konusunda öne çıkan ve en çok konuşulan mikro kapsül saç kaynak, özellikleri dolayısıyla yenilikçi bir çözüm.

mikro kapsül kaynak

Doğal ve Sağlıklı Saç Görüntüsü

Doğal bir görüntü oluşturduğu biliniyor. Esnek bir kullanım tipine sahip olması dolayısıyla dikkat çekiyor. Diplerin gözükmesi gibi bir dert yaratmıyor. Yakından dahi kişinin kendi saçı izlenimi yaratıyor. Dokunulduğunda rahatsız edecek bir his yaratmıyor.

mikro kapsül saç kaynak]

Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. Teknik herkes tarafından bilindiği ve yapılabildiği idea edilen bir hizmet. Bu konuda mağdur edilen insanların olduğu da biliniyor. Mikro kapsül kaynak olduğu söylenen ama bununla uzaktan yakından alakası olmayan saç hizmetleri alınabiliyor. Kişilerin saç sağlığını tehlikeye atan bu durum aynı zamanda alınmak istenen hizmetin hayal kırıklığına dönüşmesini sağlıyor.

kapsül kaynak
Bu kaynak işleminde saçlara çok ince saç bağlantıları eklenir. Bunlar neredeyse kürdan inceliğinde olup, dışarıdan fark edilemeyecek niteliktedir. Saçın uzamasına bağlı olarak 4 ile 7 ay içesinde çıkarılması gerekir.