Profesyonel uygulamalar ile saçlarınız her zamankinden daha canlı ve gür hale gelir. Çok farklı yöntemler ile uygun fiyatlı saç kaynak modeli deneyebilirsiniz. Boncuk kaynak, mikro jel kaynak ve aklınıza gelebilecek tüm modellerde avantaj. Saçlarınıza ince tutamlar halinde yapılır ve güvenli kullanım için uygundur.

kaynak saç modeli

kaynak saç modeli

En Avantajlı Saç Kaynak Fiyatları

Şeffaf kapsüller ile saç diplerinize eklenir. Saçınızda kesinlikle kaynak olduğu anlaşılmaz. Her mevsim rahatlıkla kullanılır. Özel makinesi ile saçlara uygulanır. Saç derisi zarar görmediği için herkese tavsiye edilir. Saçınızın yapısına göre saçta kalma süresi değişir. Uzman kadrolar aracılığı ile en iyi yöntem yüz şeklinize göre uygulanır.

saç kaynak

saç kaynak

Mikro kapsül yöntemi daha uzun süre saçlarda kalır. İsterseniz silikon kullanılmayan halka kaynak yöntemi de uygulatabilirsiniz. Titiz bir çalışma sonucunda saçlarınız gür ve sağlıklı bir görünüme kavuşacak. Doğal bir saç özelliği ile dışarıdan bakan kişi kesinlikle kendi saçınız sanacak. Çok kısa saçlara,saç kaynakdahi başarılı şekilde uygulanan bir yöntem. Kendinizi havalı ve tarz sahibi hissetmenin en güzel yolu.