Saçlarınızı daha uzun ve havalı göstermenin en güzel yöntemi kaynaktır. Ucuz boncuk saç kaynak ise özellikle saç diplerine zarar vermez ve herhangi bir silikon saçlara uygulanmaz. Özel titanyumlu tokalar sayesinde saçlarınıza kısa sürede takılır. Saçınızda herhangi bir kaynak işlemini kimse anlamaz.

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Boncuk Saç Kaynak Uygulanışı

Halk arasında boncuk kaynak olarak geçse de diğer adı halka kaynaktır. Halka şeklinde özel malzemeler kullanılır. Hafif metal alaşımları sayesinde saçta herhangi bir yük hissedilmez. Saç diplerine titiz bir çalışma ile eklenir. Etki süresi haftadır. İstediğiniz zaman çıkartabilirsiniz.

boncuk saç kaynak modeli

boncuk saç kaynak modeli

Profesyonel ve titiz bir çalışma gerektirir. Sıkıştırma yöntemi özellikle itina ile uygulanmalı. Ufak bir hata saçın genel şeklini bozar. Bu tarz işlemlerde saç zarar görmeden en güzel çalışma sunulmalı. Sökülen halkaları belirli süre tekrar kullanabilirsiniz. Kalın telli ve özellikle gür saçı olanlarda bu işlem daha başarılı sonuç verir. Saç tipinize uygun modeli uzman kadrolar sizlere önerir. En güzel özelliği herhangi bir yapıştırıcı kullanılmaması.