Saçlarınızı doğal görünümüne zarar vermeden uzatabileceğiniz ve daha dolgun bir görünüme kavuşturabileceğiniz saç kaynak yönteminin kendi içerisinde çeşitli saç kaynak teknikleri bulunmaktadır. Saçınızın yapısına ve kişisel tercihlerinize göre seçebileceğiniz teknikler arasında en fazla kullanılan halka saç kaynak tekniğidir. Halka kaynak, ufak halkaların saçlarınıza yerleştirilmesi ile yapılır ve hiçbir şekilde saçlarınıza zarar vermez.

Saç Kaynak Yöntemleri

Dünyada en fazla tercih edilen bir diğer saç kaynak tekniği ise mikro saç kaynak tekniğidir. Mikro saç kaynağı hiçbir şekilde fark edilmeyen ve en kısa sürede yapılma özelliğine sahip olan saç kaynak tekniğidir. Mikro saç kaynağı yaptırdıktan sonra sağlıklı bir şekilde 4 ile 8 ay arasında kullanabilirsiniz.

Saç Kaynak Yöntemleri

Saç Kaynağı Nasıl Uygulanır?

Saç kaynakları, saçlarınıza uygulanacak tekniğin çeşidine göre çeşitli malzemelerden yapılmaktadır. Saç tutamlarının saçlarınıza hijyenik koşullarda eklenmesi ile yapılan saç kaynakları uzun süre boyunca dökülmeden kullanabileceğiniz saçlardır. Saç kaynakları tamamen sizin doğal saçlarınız gibi kullanabileceğiniz, boyayabileceğiniz ve dilediğiniz gibi hayatınızı sürdürebileceğiniz saçlardır. Kaynak yaptırdıktan sonra hiçbir şekilde saçlarınızda bir işlem uygulandığı belli olmayacaktır.