Saç kaynağı işlemleri, saçların doğal bir şekilde uzatılması ve dolgunlaştırılması işlemlerinin tamamına verilen isimdir. Saç kaynağı doğal ve gerçek insan saçlarının farklı şekillerde yapıştırılarak, dikilerek, örülerek ve bağlanarak saçlara uygulanmasıdır. Saç kaynak saçlarınızı herhangi bir sebepten dolayı uzatamadığınız ve bu süreci en doğal görünüm ile elde edebilmek gibi ihtiyaçlarınıza en iyi çözümdür.

saç kaynak

Yanlış uygulamalardan dolayı yıpranan saçlarınızı kestirdiyseniz ya da saçlarınız fazla ince telli olduğu için uçlarının kırılmasından dolayı sürekli olarak kestirmek zorunda kalıyorsanız saç kaynak tekniklerinden faydalanabilirsiniz.

Saç Kaynak Yöntemleri

saç kaynak çeşitleri

Hangi sebep ile olursa olsun saçlarınızı uzatamıyorsanız kaynak saçlar sizler için ideal bir çözüm yöntemidir. Yöntemler kendi aralarında farklı şekillerde saçın uzunluğuna ve yapısına göre uygulanmaktadır.

saç kaynak fiyatları

Kaynak yaptırırken isterseniz farklı saç modellerini de aynı anda saçlarınıza uygulatabilirsiniz. Böylelikle hem doğal ve uzun saçlar elde ederken hem de farklı bir tarz yaratarak kendinizi daha şık ve zarif hissedebilirsiniz. Yapılan saç kaynakları ortalama olarak 4 ile 6 ay arasında kullanım ömrüne sahiptir.