Saç kaynak uygulamaları arasında birçok farklı yöntem gerçekleştirilebiliyor. Saç boyaması öncesinde ya da sonrasında saç kaynak yaptırmanız mümkün. Röfleli olan saçlara kaynak yapımı da mümkün olup bu uygulamada dikkat edilmesi gereken nokta saç renk tonlarının uyumlu olmasıdır. Saç renk tonlarının uyumlu olmaması durumunda ek saçlar belirginleşip saçınızda oldukça kötü bir görüntüsünün yaşanmasına neden olur.

Saç Kaynak Uygulaması Sonrası Röfle Yapılır mı?

Saç kaynak uygulaması öncesinde birçok farklı kuaför işlemine yer açabildiğiniz gibi saç kaynak uygulaması sonrasında da röfle dâhil tüm kuaför işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Uzman ve deneyimli kuaför tarafından yaptıracağınız saç kaynak uygulaması sonrasında aynı renk tonlarına sahip olacak olan röfle içinde uzman kuaförünüz size destek verecektir.

Saç kaynak uygulamasında önemli olan kriter konusunda uzman olan kuaför tarafından işlemin yapılması ve kaliteli malzemeye yer verilmesidir. Ayrıca eklenecek olan saç tutamlarının da ham saç yani gerçek insan saçı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Böylece sağlıklı ve oldukça güzel olan saçlara sahip olabilirsiniz.