Sürekli olarak kimyasallara ve ısıya maruz kalan saçlar zamanla zayıflar ve yıpranır. Uçlara doğru incelen ve zayıflayan saçlar eski gücünü yitirir ve kopmaya başlar. İstediğiniz şekle girmemeye ve dökülmeye başlamış olan saçlarınız için bakım zamanı gelmiş demektir.

parlak saçlara sahip olma yolları

Güzelliğine düşkün hanımlardansanız saçlarınızı her gün ısıya maruz bıraktığınızı bilmelisiniz. Saça verilen ısı ile kolay şekil verilebilirken saç yapısının hasar görmesine neden olabilirsiniz. Ayrıca kurutma tekniklerinden biri olan saç kurutma makinesi hem sağlığınıza hem de saçlarınıza zarar verebilir.

parlak saçlar

Saçlarınıza Dilediğiniz Şekli Verin

Yıpranmayı önleyebileceğiniz en iyi metotlardan biri saç maskeleridir. Haftada birkaç kez ve günlük şekilde uygulayabileceğiniz maskeler sayesinde saçınız ihtiyaç duyduğu neme tekrar kavuşarak canlı görüntüsü ile istediğiniz hacmi elde etmenizde yardımcı olur.

saç bakımı

Saçın canlı ve gür gözükmesi için temel bakım ürünlerinden olan yağlar, kırılmaya müsait saçların daha canlı ve gür görünmesini sağlarken aynı zamanda saç derinizin neme kavuşmasında yardımcı oluyor.

bakımlı saçlar

İstediğiniz gibi şekil verebileceğiniz bakımlı saçlarınızla içinizdeki özgür ruhu dışarı çıkarın!

parlak saçlar için öneriler