Nano kaynak nedir ve nasıl yapılır? Kısa saçlı bayanların geneli saç kaynak yöntemlerinden yararlanarak saçlarını bir an evvel uzatmak isterler. Eğer siz de bu kişiler içinde iseniz ve saçlarınız gerçekten çok kısa ise siz değerli okuyuculara nano kaynak önerisi vermek isteriz. Nano kaynak mikro kaynaktan farklıdır. Farkı ise nano kaynak yönteminin gerçekten çok kısa saçlı kişilere(1-1.5 cm) uygulanmasıdır.

nano kaynak

nano kaynak

Nano Kaynak Nedir?

Nano kaynak yönteminde ayrı bir makine ve özel bir yapıştırıcı kullanılır. Bu yöntemde ayrıca daha az tutamlar halinde eklenerek yapılan uygulamadır.  Nano kaynak fiyatları günümüzde cüzi miktarlara yaptırılabilir. Eğer saçlarınız orta uzunlukta ise size mikro kaynak önerisi verebiliriz. Ancak çok kısa ise nano kaynak daha uygun bir seçim olur.

nano kaynak fiyatları

nano kaynak fiyatları

Sonuç olarak siz de hayallerinizdeki uzun saçlara kavuşmak için hemen kaliteli bir kuaför salonu araştırmaya başlayın. Saçlarınızı güvenilir ellere emanet edin. Kısacası kısa saçlılar uzun süre beklemesine gerek yok. Nano saç kaynak ile en kısa saçlı kişiler dahi upuzun saçlara kavuşabilir.