Herkesin bildiği gibi kaynak en iyi saç uzatma tekniklerinden birisidir. Saça eklenen gerçek saçlarla daha uzun ve doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kaynak Saçlar

İstediğiniz modeli verebileceğiniz kaynak saç yapay bir görüntü sergilemenizi önleyerek saçınızla aynı renk ve istenilen uzunlukta kullanımınız için tasarlanır.

Doğal Görünüm

Uzman ellerin eseri olarak ortaya çıkan birbirinden güzel saç modelleri kıyafetinizle birlikte bir uyum içerisinde olmanızı sağlayarak etrafınıza güzel bir görüntü saçmanızı sağlar. Hoş bir dağınık topuz ya da su dalgası açık bir saç kıyafetinizi tamamlayacak enfes bir tercih olabilir.

Kaynakta Doğallık

Doğru Seçim, Güzel Görüntü

Yüz şekliniz ve kıyafetinizdeki dekoltelere göre tasarlanan saç modelleri arasından saç tasarımcınız size en uygun modelin seçimi konusunda yardımcı olacaktır.

Uzun Saç

 

Saçınızla bir bütün halini alan kaynak saç, size özel günlerde daha hoş ve alımlı olmanızı sağlayacaktır. Uzman kadro ve kaliteli malzemelerle çalışan merkezlerden yararlanmanız en iyi sonuca ulaşmanız için etkili ve önemli bir tercih olacaktır Atrium kuaför tüm ihtiyaçlarınız için uygun bir adrestir.

Güzel Görünüm