kaynak saç

Kaynak saç yaptırma fikri öncelikli olarak saçlarının da bölgesel azalma olanlar, yıpranmış saçlara sahip olanlar ve saçarlının uzaması uzun sürenler için oldukça çekici bir fikirdir. Ayrıca saçlarına kimyasal ürün ile açma fikrine yanaşmayanlar da bu uygulama ile aralara renkler ve gölgeler oluşturabiliyor. Bu anlamda estetiksel bir devrim olan kaynak saç daha uygun fiyatlara inmesi ile de daha çok kişinin kullanımına olanak sağladı.

kaynak saç

Kaynak Saç ve Yenilikler

Kaynak saç uygulamasında yaşanan yenilikler ile hem fiyatlarında düşüş oldu hem de uygulama metotlarının değişmesi ile kaynak uygulaması belirginliği yok edildi. Bunların yanı sıra saç dersinde oluşan kaşıntı ve alerjik durumlarda yeni uygulama yöntemleri ile bertaraf edilerek daha rahat bir kullanım oluştu.

kaynak saç

Kaynak saç uygulaması sonrasında tüm kuaför işlemleri röfle ve boyama dâhil yaptırmanız da artık mümkün. Ayrıca yaz sezonunda denize ve havuza girmek isteyenler içinde hiçbir problem oluşturmuyor. Bunun yanı sıra saç diplerinde batma yaşanmadığından rahatlıkla uykunuzu alabilirsiniz. Özel bir bakıma ihtiyaç duyulmayan bu uygulama sonrası aynı saç ürünlerinize devam etmenizde de bir problem yok.