Özel gün ve davetlerin vazgeçilmez saç modelleri arasında yer alan topuzlar, kısa saçlı hanımların kullanımına ne yazık ki uygun değildir.

kaynak saç modeli

Bu sorunlara çözüm üretmek amacıyla geliştirilmiş olan kaynak saçlar, kısa ve cansız saçları gürleştirip daha hoş görünmenizi sağlarken aynı zamanda özel gün ve gecelerde haricen bakım yapmanıza gerek kalmadan saçlarınızla birlikte kaynak saçlarınıza da doğal bir görünüm verebilir, saçlarınızı kıyafetinize uygun olarak tamamlayabilirsiniz.

kaynak saç modelleri

Kaynak Saçlarınıza Dilediğiniz Şekli Verebilirsiniz

Uzun sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmayı herkes ister. Özellikle birbirinden farklı saç modellerini uygulamak isteyen hanımların tercihi olan kaynak sayesinde istediğiniz saç modelini yapabilirsiniz.

kıvırcık saç

Hareketli su dalgaları, dümdüz ipek gibi saçlar ve topuzları yapabileceğiniz saçlara kavuşabilirsiniz.

saç kaynak

Atrium Paris Kuaförü ile saçlarınızı güvenilir ellere emanet edebilirsiniz. Pek çok insanın yanı sıra sanat camiasının bilinen yüzlerinin saçlarını da yapan uzman ekip, bilgili ve modern şeklini saçlarınıza uygulatabilirsiniz.Müşteri memnuniyeti ve en güzel sonuçlar için uğraşan ekiple birlikte yüz güldürücü sonuçlara ulaşabilirsiniz.

uzun saç