Saçların ne güzel görünüyor sözünü duymak her kadını mutlu eder. Uzun saçlı olmanın hayalini kurup bu sözü duymak isteyen hanımlar simdi saçın uzamasını beklemek zorunda değiller.

kaynak saç

Kuaförünüze gidip saçınıza kaynak yaptırabilirsiniz, hatta saçınız beş santimden kısa olsa bile saç kaynağının uygun olanını bularak  uzun saçlı hale gelebilirsiniz. Moda ve gösteri dünyasında çalışanlar zaten  sık sık bu yöntemlere başvuruyorlar. Önemli olan doğru çeşidi bulabilmek.

Saç Ekleme Yöntemleri

Şu anda piyasada kullanılan saça kaynak kaptırma yöntemlerinden en bilineni doğal boncuk saç kaynağı.  Doğal keratin saç kaynak, doğal mikro jel saç kaynak ise seçebileceğiniz diğer yöntemler. Bunlara ek olarak platin boncuk saç kaynak, platin keratin saç kaynak ve platin mikro jel saç kaynak da deneyebilirsiniz. Boncuk kaynak saç  ve keratin saç kaynağında 60,70,80 cm. saç uzunluğuna çıkabiliyorsunuz.

kaynak saç modeli

Bütün çeşitlerde ekleme yapılanlar yüzde yüz insan saçı ve kendi saçınızın doğal rengine ve ağırlığına uygun ayarlanmış tutamlar halinde kullanılıyor. Mikro jel kaynakta ise bütün bunlara ek olarak röfle, boya, perma gibi doğal saçınıza yaptığınız tüm uygulamaları kaynak saça da yapabiliyorsunuz. Fiyat olarak biraz daha maliyetli olmasına rağmen size bu çeşit kolaylıklar sağlıyor.  Keratin sıcakta esneme yaptığı için keratin saç kaynağı sonunda  fön tavsiye edilmiyor.

kaynak saç

Saçlarınızı uzatmak ve onlara değişik bir görünüm vermek için ilk düşüneceğiniz şey yaptıracağınız saç kaynağının çeşidine karar vermek. Kuaförünüz size yardımcı olacaktır.