Saçların gür ve daha canlı görünmesini sağlayan saç kaynakların en önemli özelliği karşıdan bakan kişinin saçınızda herhangi kaynak işlemi olduğunu anlamaması. Görünmez saç kaynak fiyatları saçın yapısına ve uzunluğuna göre farklıdır. Çok kısa saçlara da başarılı şekilde uygulanan bir yöntem. Saçınıza uygun renk tonları ve saç tipinize uygun kaynaklar. Sizler için en güzel tasarımlarda.

Gorunmez Sac Kaynak Fiyatlari

Gorunmez Sac Kaynak Fiyatlari

Görünmez Saç Kaynak Yöntemlerinde Yüksek Başarı

Doğal saç özelliğiniz bozulmadan aynı renk tonları özel makinesi ve solüsyonu ile saçlara uygulanır. Denize girebilir, istediğiniz saç şeklini verebilirsiniz. Güneş ışığının zararlı etkilerinden etkilenmez. Yaz ve kış ayında rahatlıkla kullanılır. 8 ay kullanım süresi sonunda tekrardan uygulatabilirsiniz.

Saç derisine zarar vermeyen özel bir solüsyon kullanıldığı için tüm saç tiplerine uygundur. Canlı ve parlak saçlar ve eşsiz bir görünüm. Doğal saç rengi ile uyumlu tonların tutturulması profesyonel bir çalışma ile olur. Mutlaka saç kaynağı yaptırırken uzmanlara danışmalısınız. Güzel tasarımlar ve eşsiz modelleri saçlarınıza uygulatarak kendinizi daha genç hissetmeniz mümkün.

Gorunmez Sac Kaynak Fiyatlari

Gorunmez Sac Kaynak Fiyatlari