Günümüzde yaygın bir şekilde tercih edilen saç kaynak yöntemleri tüm kadınların tutkusu olmaya başladı. Çevresel etmenler, stres, genetik ve fizyolojik bazı koşullara bağlı olarak saçlarında dökülme ve seyrelme görülen kadınlar son yıllarda yaygınlık gösteren saç kaynak yöntemlerine yönelmeye başladılar. Her bakımından büyük kolaylıklar sunan saç kaynak çeşitleri saç kaynağın kalitesine göre daha geniş kullanımlar sağlıyor.

Saç Kaynak Çeşitleri

Büyük kolaylık sunmasına rağmen bazı saç kaynak yöntemleri fiyat bakımından zorlayabiliyor. O nedenle hem uygun hem de farklı kullanım seçenekleri bulunan saç kaynak modelleri arasından seçim yapmak gerekiyor. Kaynak saçlar farklı modellerde alternatif sağlamakla beraber fiyatlarına göre de farklılık oluşturuyor.

Saç Kaynak

Kalite ve birinci sınıf saç kaynak modelleri daha pahalı fiyatlarda uygulanırken çıt çıt ve postiş gibi saç kaynak yöntemleri daha cazip fiyatlarda imkan sağlıyor. Hem popülerliği hem de geniş kullanımlarıyla farklı fiyatlarda satışa sunulan halka kaynak, mikro kaynak ve keratin kaynağın farklı aşamalarda uygulanması, uzun süren kullanımlarıyla doğal bir görünüm elde etmenize yardım ettiği için fiyat açısından da pahalı olabiliyor.