Kadınların son yıllarda en sık tercih ettikleri kaynak uygulamaları arasında mikro jel kaynak uygulamaları yer alıyor. En ucuz mikro jel kaynak merkezi araştırması yaparak sizler de mikro jel kaynak uygulamalarını yaptırabilirsiniz. Ancak kaynak merkezi seçimlerinizde oldukça titiz davranmanız gerekiyor.

mikro jel saç kaynak

Kaynak konusunda tecrübesiz ve deneyimsiz olan kişilere mikro jel kaynağı yaptırdığınız zaman saçlarınızın doğal görünüşünü bozabilirsiniz. Diğer kaynak uygulamalarında olduğu gibi bal mumu ve ısıtıcılar ile uygulanmayıp, Japon yapıştırıcısı benzeri bir yapıştırıcı ile yapıldığından dolayı mikro jel kaynakları tamamen profesyonellik isteyen uygulamalardır.

Mikro Jel Kaynak Kullanım Süresi Nedir?

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir kaynak merkezinde saç kaynağı yaptırırsanız 2 ile 6 ay arasında kullanabileceğiniz mikro jel kaynak saçların sahibi olabilirsiniz. Kaynaklarınızı yaptırdıktan sonra herhangi bir şekilde ekstra bakım yapmanıza da gerek yoktur.

mikro jel saç kaynak modeli

Mikro jel kaynaklar aynı zamanda istediğiniz renk ve modele çevirebileceğiniz işlevsel kaynak saçlardır. Tüm saç tiplerine ve uzunluklarına uygulanabilen mikro jel kaynaklarını dilediğiniz zaman saçlarınızdan çıkartabilirsiniz.