Genç kızların en büyük hayallerinden biridir beyaz gelinlik içerisine girmek. Bu hayale ulaşmak için, sabrederler, beklerler ve sonucunda o ana ulaşırlar. O ana ulaşırken de birçok hendeği atlarlar. Birçok hazırlık sürecinden geçerler ve nihayete ererler. Gelinlik provası, eşya seçimi, ayakkabı derken, en önemli detay, en son ana bırakılır.

Gelin Başı

Her şeyden daha güzel olmalısınız

Gelin adayının gideceği kuaför çok önemlidir. Orada yapılacak gelin başı, normal saç yapım şekillerinden farklıdır. Daha bir özen gösterilir, değeri daha fazladır ve el emeği olarak da kolay bir iş değildir. Hal böyle olunca, gidilecek olan mekâna da dikkat etmek gerekir. Tercihlerde yapılacak bir hata, en güzel güne gölge düşürecektir.

Gelin Başı

Gölge düşmemesi için, dikkat etmeniz gerekir. Tercih edeceğiniz güzellik merkezini, orada görev alan personelleri, bugüne kadar elde ettikleri başarıları, hepsini teker teker incelemeniz gerekir. Aksi takdirde, yinelemekte fayda var, en güzel gününüze, en mutlu anınıza gölge düşecektir. Siz o gün her şeyden daha güzel olmalısınız. Herkesi kendinize hayran bırakmalısınız.