Saçlara yapılan uygulamalara geride bıraktığımız aylar içerisinde bir yenisi daha eklendi. Saçlarınızın anında uzamasını ve gürleşmesini sağlayan bu uygulama profesyonel eller tarafından ustaca uygulanabiliyor.

boncuk kaynak

Hanımların işine yarayan bu uygulama ise saç kaynaklar olarak nitelendiriliyor. Kısa saçlarınızın uçlarına güçlü yapıştırıcılar kullanılarak eklenen gerçek saçlar daha güzel görünmenizde yardımcı oluyor.

Saçlarınıza Mucizevi Dokunuşlar Uzmanlardan

Saçlarınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız çeşitli uygulamalar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz boncuk kaynak, keratin kaynak ve ya mikro kaynak uygulamalarından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle saçlarınızın uzamasını uzun yıllar beklemeden istediğiniz boyuttaki saçlarınıza ulaşabilirsiniz.

kaynak saç modeli

Saçlarınıza mucizevi dokunuşları uzman ellerden alabilirsiniz. İstediğiniz zaman saçlarınızdan çıkartabileceğiniz bu kaynak son derece kullanışlı ve güzel bir alternatiftir. Saçlarınızın yıpranmadan ve zaman kaybetmeden uzamasını sağlayacağınız kaynak modellerini istediğiniz zaman uygulatabilirsiniz. Güzelliğinizi açığa çıkarmanızda yardımcı olacağınız kaynak modellerini doğal saçlarınız gibi rahat ve özgür biçimde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda özel bir bakım gerektirmeyen kaynak saçlar nadir dökülme yapar ve rahat bir kullanım sağlar.