Bayanlar, modayı yakından takip ederler. Her gelişme, her yenilik onlar için önem arz eder. Bu önemi savunmak için de, modayı en iyi şekilde hayatlarına yansıtırlar. Yansımalar sonucunda ortaya çıkan güzellikler ise, onlar için övünç kaynağı niteliğindedir.

bakımlı saçlar

Moda takibinde, birçok argümanı inceleyen bayanlar, en yeniyi hiçbir zaman gözden kaçırmazlar. Giyimden öte, makyaja kadar, saç bakımına kadar yeni olan her şeye, verecekleri bir cevapları vardır.

saçı geriye tarama

Örneğin saç bakımında, yeni moda saçları geriye tarama adı verilen uygulamadır. Bu uygulamanın mucitleri, okyanus ötesinde güzellikleri ile göz kamaştıran starlardır. Bu starların attıkları her adım, yaptıkları her şey, bayanlar tarafından ilgi ile takip edilir ve hemen uygulanır.

Her Yüze Uygun

Oldukça zarif ve şık bir görünüme sebebiyet verecek bu saç modeli, her yüze rahatlıkla uygulanabilir. İşlem de gayet basittir. Fön makinesi ile föne başlamadan önce spreyi saçınıza iyice sıkın.

saç bakımında pratik yöntemler

Bunun ardından, fön makinesini saçlarınızın köklerine kadar nüfus edecek şekilde kullanın ve saçlarınızı bu işlemi yaparken geriye doğru taramaya başlayın. Sabit bir hale gelene kadar, işleme devam edin.