İnce bir işçilik her zaman saçların daha kaliteli ve doğal görünmesini sağlar. Tress saç kaynak fiyatları sizlere özel kampanyalarıyla. Özel bir makine ile saçlara yapılır. Profesyonel bir çalışma gerektirir. Saçlarınızı her zaman uzman kadrolara teslim ederseniz daha iyi ve kaliteli sonuçlar alırsınız.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Tress Saç Kaynak Uygulanışı

Tress saç kaynak iki şekilde uygulanır. El ya da makine yardımı olmak üzere saçlara yapılır. Doğal bir görünüm sunması ise tamamen insan saçından yapılmış olması. Doğal ve kaliteli bir görünüm isteyenlerin özel tercihi. İstenilen uzunlukta ve şekilde yapılır. Saçlara ince tutamlar halinde uygulanır. Boncuklar yardımı sayesinde saçlara tutturulur.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Tığ yardımı ve özel uzmanlık işlemleri ile saçlarınız daha gür ve kaliteli bir görünüme kavuşur. Kaliteli bir çalışma sonucunda saçlarınız daha gür ve hacimli hale gelir. Günün her saati doğal bir görünümü kendinizde yakalarsınız. Şık ve gösterişli bir kaynak yöntemi her zaman uzman ellerde kendini belli eder. Doğal saçlar ile mükemmel bir görünüm yakalama şansı.