Saçlarınızın daha güzel ve canlı görünmesini sağlamak için mutlaka profesyonel kuaförlerden yardım almalısınız. Saç kaynak merkezi ile saçlarınıza doğru kaynaklar ve bakımlar. Yüz şeklinize uygun modern saç kaynak yöntemleri, uzman kadrolar eşliğinde yapılır. Çok farklı kaynak yöntemleri bulunur. Önemli olan düzgün ve doğru şekilde yapılması ve dayanıklı olması.

Sac Kaynak Merkezi

Sac Kaynak Merkezi

Saç Kaynak Merkezlerinde Uygulanan Kaynaklar

Saçlar tiplerine göre çok farklı kaynak yöntemleri vardır. Mikro jel kaynak, boncuk kaynak, keratin kaynak. İstediğiniz yöntemle saçlarınızı uzatabilir ve daha hacimli bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Doğal saçlar ya da peruk şeklinde kullanılan saçlardan uygulanır. Uygulanan yönteme göre saçta kalma süresi farklı.

Saç tiplerine zarar vermez ve saçlardan istediğiniz zaman çıkar. Kaynak yönteminin tipine göre saçlarda kalma süresi farklıdır. Silikon yöntemiyle olan kaynaklarda, kaynak saç daha uzun süre saçlarda kalır. Denize gidilebilir ya da istediğiniz saç şeklini verdirtebilirsiniz. Modern yöntemler ve başarılı tekniklerle uygulanan saç kaynaklarından biri mutlaka sizlerin de saçlarını daha gür ve bakımlı gösterecek.

Sac Kaynak Merkezi

Sac Kaynak Merkezi