Her kadın hayali olan parlak ve gür saçlara ulaşmak aslında sanıldığı kadar zor bir iş değildir. Çeşitli nedenlerle zamanla yıpranan, uçlara doğru zayıflayan ve dökülen saçlar tekrar diriltmesinde kullanacağınız yardımcılarınıza bağlıdır.

Saçlarınız Parlak Olsun

 

Kıvırcık ve uzun saçlarınız varsa ve sürekli düzleştirmekten dolayı oldukça yıpranmışsa size önerimiz öncelikle saçlarınıza bir süre dinlendirin ve kırıklarını aldırın. Herkesin hayali olan kendinden dalgalı ve doğal görünümlü kıvırcık saçtır. Saçlarınıza besleyici bakım ürünleri kullanarak tekrar uzamasını destekleyin.

Saçlarınız Parlaklığını Korusun

Düz saçlar kıvırcık saçların aksine daha narin ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Fön ve ya maşa ile verilen yapay dalgalar saçın hacmin üzerinde bir performans sergilemesine neden olurken yıpranması da kaçınılmaz olur. Yapmanız gereken mutlaka saçlarınıza serum ve ya bakım ürünleri ile doğal görüntüsünde kullanmanız.

Parlak Saçlar

Bakım Kremleri Ve Serumlar

Saçlarınız Göz Alıcı Olsun

Kısa saçlı hanımlar saç kullanımı konusunda daha şanslıdır. Elleri ile her hangi bir yardımcı madde kullanmadan verdikleri şekillerle gün içerisinde oldukça hoş bir görüntü elde edebilirler. Özünü doğadan alan ürünler kullanarak saçlarınızın canlanmasında yardımcı olun!