Her gün çeşitli uygulamalara maruz kalan saçlar zamanla yıpranır ve eski canlılığını yitirir. Canlılığını yitirmiş bir saça sahip olmayı elbette kimse istemez. Şekil vermede ve kullanmada sorun çıkartan saçlarla uğraşmak uzun saatlerinizi alırken, istediğini şekli kolayca verebildiğiniz saçlarla hem zamandan tasarruf edebilirken hem de güzelliğinizin ortaya çıkmasında yardımcı olur.

saçlarda bakım

Farkı Fark Edeceksiniz!

Sürekli olarak değişen ve güncellenen saç bakımı ve saç modasında uzunlu kısalı pek çok saç modeli ile karşılaşmak mümkündür.

yıpranmış saçlar

Özellikle mevsimlere göre saç kesimi yapılabilirken kısa modeller saçlarınızın sağlıklı bir şekilde tekrar uzamasında yardımcı olurken uzun modellerle saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz.

yanmış saçlar

Peki, rutin saç bakımı nasıl yapılır? Diye soracak olursanız; nemini yitirmiş saçlar için oldukça faydalı içerikleri ile zeytinyağı ve kayısı yağını mutlaka kullanmalısınız.

yıpranma nedenleri

Duştan önce saçlarınıza uygulayacağın bu yağlar ile düzenli kullanımın sonunda saçlarınızın güçlendiğini kendiniz fark edebilirsiniz. Daha detaylı bakım ve kesin sonuçlara ulaşmak için ise Bülent Yılmaz’ın önderliğindeki uzman kadroya saçlarınızı emanet edebilirsiniz.