Saç kaynak yöntemlerinden en sık tercih edilen yöntemlerden bir tanesi de mikro saç kaynak yöntemidir. Bu saç kaynak yöntemlerinden biri olan mikro kaynak fiyatları bu yazımızda siz değerli okuyucular için değinmek istediğimiz konu.

mikro kaynak

mikro kaynak

Yüksek nano teknoloji kullanılarak uygulanan bu yöntem son yılların en çok tercih edilen saç kaynak çeşitlerinden bir tanesindir.

Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro kaynak yöntem yapıştırma yöntemi ile uygulanır. Yaklaşık 7 saat sürüyor.               incelik ve kaliteli işçilik isteyen bir iş olduğu için kaliteli bir kuaför salonunda yaptırılmalıdır. İnce tutamlar şeklinde saç eklenerek yapılan mikro kaynak dışarıdan çok doğal görünür. Ve hiçbir şekilde kaynak olduğu belli olmaz.

mikro kaynak modelleri

mikro kaynak modelleri

Tüm saç şekillerine, en kısa saçlı kişilere bile uygulanabilen mikro kaynak daha birçok avantaj sunar. Diğer kaynak yöntemlerine göre daha uzun süre kullanabileceğiniz bu kaynak ile başınızda ağırlık hissetmezsiniz ve saçlarınızı fırça ile güvenle tarayabilirsiniz. Sizin de tüm bu avantajlardan yararlanmak için mikro kaynak yaptırmanızı tavsiye edebiliriz.