Kıyafet ayakkabı, ev dekorasyonu ve daha pek çok konuda modanın etkisinde kalınırken saçlarda nasibini aldı. Dünyanın pek çok farklı yerinde bulunana saç tasarımcıları her yıl yeni ürettikleri ürünleri ve saç modelleri takipçilerine tanıtıyorlar.

Saç Modelleri
Saçın derinlemesine beslenmesi ve kullanımını kolaylaştıracak ürünlerin üretilmesinde siz hanımların en çok ihtiyaç duyduğu konular da çözümler üretiyorlar.Gelelim önemli konulardan biri olan saç modelleri ve yüz şeklinize uygun kesimin nasıl yapılacağına.

Tarz Saçlar

Öncelikle uzun süredir aynı modeli kullanıyorsanız size önerimiz saç modelinizi değiştirin. Yeni bir tarz benimsemeniz içinde önemli bir adım olacak model değişikliği size çok iyi gelecektir.

Tarzına Uygun Modeller

Uzun, Kısa Ve Çok Havalı

Uzun bir yüz ve sivri bir çeneye sahipseniz; uzun güz ve ya kıvırcık saçlar size çok yakışacaktır. Fiziğinizde uzun saçı kaldıracak kapasiteye sahipse mutlaka uzun saç denemelisiniz.

Yeni Stil

Yuvarlak yüzlü ve hatları daha yumuşak olan hanımlar ise kısa modelleri tercih edebilirler. Kısa boyluysanız size önerimiz orta uzunlukta bir saç kullanmanız. Zira belinize kadar uzun saç sizi saç yumağı olarak göstere bilir.

Farklı Modeller