Saçların yapısına göre uygulanabilen birçok kaynak çeşidi bulunuyor. Kaynak saç yaptırmaya karar verenlerin akıllarına il takılan soru ise “Yaptıracağım kaynak saçta belli olur mu?” sorusu olarak karşımıza çıkıyor.

Saç Tipi Oldukça Önemli

Eğer saçlarınız kalın ve özellikle dalgalı ya da kıvırcıksa boncuk ve halka kaynak gibi saç kaynak türleri saçlarınızda asla belli olmaz. Ancak saçlarınız ince telli ve oldukça zayıfsa boncuk ve halka kaynak yaptırmanız önerilmiyor. Bunun yerine mikro kaynak ya da keratin kaynak türlerini tercih edebilirsiniz. Herhangi ek bir parça takılmadan çok minik yapıştırıcı teknikleriyle uygulanan bu kaynak türleri size daha uygun olacaktır.

görünmez kaynak saç

Halka ve boncuk kaynak özellikle saçlarınızı topladığınızda belli olabilir. Bu nedenle saçlarınızda kaynağın hiçbir şekilde belli olmamasını istiyorsanız mikro kaynak ve keratin kaynak yaptırabilirsiniz.

saç kaynak

Kısacık saçlarınızdan sıkıldıysanız ama bir türlü doğal yöntemlerle saçlarınızı uzatamıyorsanız kendinizi Atrium kuaförün güvenli ekibine bırakabilirsiniz. Uzman ve özenli ekibiyle saçlarınızı tereddütsüz bir şekilde emanet edebileceğiniz Atrium kuaför sizin için en iyi ve en kaliteli hizmeti veriyor.