Saçlarınız aşırı yıpranmış ve bu yüzden onları kestirmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Saçlarınız kısa halinden sıkılmış olabilirsiniz. Kaynak saç yöntemi bu gibi durumlarda kurtarıcı çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de kaynak saç yaptırmak istiyorsanız bu tüyoları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. İşte can alıcı noktalar:

saç kaynak çeşitleri

Kaliteye Dikkat

Saç kaynağı yaptırmaya karar verdiyseniz saç kaynak yöntemlerini iyice araştırmadan sakın adım atmayın. Çünkü iyi araştırmadan yaptırdığınız saç kaynak yöntemi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

saç kaynak çeşitleri
Saç kaynak çeşitleri arasından size en uygun olanını seçmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Ne kadar süre kullanmayı düşünüyorsanız saç kaynağı yaptırırken ona göre bir uygulama türünü seçmelisiniz. Ayrıca kaynak saç yaptırdıktan sonra da saçlarınızı boyatmayı düşünüyorsanız buna göre kalitesi yüksek bir saç kaynağı tercih etmelisiniz.

saç kaynak çeşitleri

Çünkü bazı saç kaynağı yöntemleri boya, röfle ya da ombre gibi kimyasal madde içerikli uygulamalara uygun olmuyor. Bu nedenle kafanızda soruları kuaförünüze danışmadan asla kendi başınıza saç kaynak uygulaması yaptırmamalısınız.