Kaynak saç yaptırdıktan sonra tamamen doğal saçlarınız ile bütünleşmiş bir görünüm içerisinde olan yeni saçlarınızın sahibi olursunuz. Kaynak saçlar ile denize girebilir, saçlarınızı boyayabilir ve diğer tüm bakım işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

kaynak saç

Uyurken ya da dışarıdayken saçlarınızda hiçbir şekilde ağırlık hissetmezsiniz. Tamamen hijyenik koşullarda doğal olarak uygulanan kaynak yöntemleri sayesinde yeni bir stile en şık şekilde kavuşabilirsiniz.

Kaynak Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Kaynak saç yaptırdıktan sonra bakımına gerekli özeni gösterirseniz kendi saçlarınız kadar pratik bir şekilde kaynak saçlarınızı da kullanabilirsiniz. Duş alırken saçlarınızı yıkama esnasında keratinli bölgelere saç kremi uygulamaktan kaçınmalısınız.

kaynak saç modeli

Saç kreminin içinde yer alan alkol ve diğer kimyasal maddeler keratin maddesinin kaybolmasına ve saçlarınızın dökülerek bozulmasına sebep olabilir.

saç kaynak

Saçlarınızı tararken ise her zaman uç kısımlardan başlayarak dişli ve yumuşak bir tarakla taramalısınız. Saçlarınız dolaştığı zamanlarda ise elinizle düzelterek o şekilde kalmamasını sağlamalısınız. Saçınızı daha kolay tarayabilmek için saç serumlarından faydalanabilirsiniz. Böylelikle uzun süre boyunca kullanabileceğiniz saç kaynaklarının sahibi olursunuz.