Saçlarınıza doğal bir görünüm vermek ve bozulmadan uzun süre kullanmak istiyorsanız çeşitli saç kaynak yöntemleri vardır. Saç diplerine zarar verilmeden özel solüsyonlarıyla uygulanır.

kaynak saç

Saç tipinizin uzamasına bağlı olarak 7 ay gibi bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç konusunda profesyonel uzmanlardan yararlanarak saçlarınıza kaynak yaptırırsanız herhangi bir dökülme sorunuyla karşılaşmazsınız.

Saç Kaynağında Dökülme Sorunları Yaşanır mı?

Keratin saçın kendi yapısında da bulunan doğal bir madde. Saç kaynağı uygulanırken doğal maddeler kullanıldığı için dökülme sorunları yaşamazsınız. İstediğiniz şekli verevilir ve rahatlıkla fön çektirebilirsiniz.

kaynak saç modeli

Kaynak saçın en güzel tarafı doğal bir görünüm vermesi. Karşıdan bakan biri kesinlikle saçınızda kaynak olduğunu anlamaz. Denize girebilir ya da değişik şekillerde saçlarınızı kullanabilirsiniz. Saç kaynağında püf nokta işini bilen uzman kadroya saçlarınızı emanet etmeniz.

saç kaynak

Hijyen kurallarına dikkat eden bir kuaför salonu her zaman saçlarınıza mükemmel bir görünümü sağlar. Uzun süre rahatlıkla kullanırsınız. Saç yapınızla uyumu renk tonunu yakaladığınızda istediğiniz süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. En kısa saçlara dahi rahatlıkla uygulanır.