Saç kaynağı ile saçını uzun göstermenin mümkün olduğunu hemen hemen  bütün bayanlar biliyor. Fakat endişe edilen konular var. En önemlisi de; Kaynak saç doğal durur mu? Saçımda yapay bir görüntü olur mu? Türündeki sorular nedeni ile pek çok hanım istese de cesaretini toplayıp saç kaynak yöntemlerine yanaşmıyor.

Kaynak Sac Dogal Dururmu

Kaynak Sac Dogal Dururmu

Doğal Görünen Saç Kaynak Nasıl Olur?

Kaynak için kullanılacak saçın %100 doğallığı kaynak yapılacak saça uygunluğu ve de yapılan işlemin özeni, bir saç kaynağı için en önemli handikaplar. Eğer size önerilen saç defalarca işlem görmüş, artık özelliğini kaybetmiş bir saçsa ya da 5A/6A/7A diye önerilen saç kalitesi 3A’dan fazlası değilse o saç için ne kadar uğraşılsa boşadır.

Saçın doğal görünmesi için elbette saçınız kadar, ya da en azından saçınızın doğasına en yakın olan saç tipinin seçilmiş olması gerekir. Tüm koşullar uygun olduğunda kaynak saç uzmanının tecrübesi ve titizliği devreye giriyor. Başarılı bir çalışma için profesyonelliğine güvendiğiniz kuaförünüze, eğer bir deneyiminiz yoksa dostlarınızın tavsiyelerine kulak asabilirsiniz.

Kaynak Sac Dogal Dururmu

Kaynak Sac Dogal Dururmu