Saç uzatma yöntemlerinden biri olan halka kaynak uygulaması en kısa sürede en uzun saçlara sahip olmanızı sağlayacak bir yöntem olmakla beraber oldukça da pratiktir. Saçlarınıza zarar vermeden çok kısa sürede yapılan bu kaynak, uygulanırken hiçbir kimyasal içerikli yapıştırıcı kullanılmaması yönünden de çok büyük avantajlar sunar.

halka kaynak

Halka Kaynak Nasıl Uygulanır?

İlk adım olarak saçlarınıza küçük halkalar geçirilir. Daha sonra saçınıza geçen bu minik halkaların içinden saçınıza yaptıracağınız kaynak saçlar geçirilerek, saçlara zarar vermeden sıkıştırılır.

halka kaynak nasıl yapılır

Uygulaması da çıkarılması da oldukça kolay olan halka kaynak, saç rengiyle aynı renkte halka kullanıldığı zaman fark edilmez. Ayrıca halkaların kaliteli ve yastık sistemli olmasına dikkat edilmesi gerekir.

boncuk kaynak

Halka kaynak sadece saçınızı uzatmakla kalmaz, saçlarınızın azlığından ve zayıflığından da yakınıyorsanız halka kaynağı içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Saçınıza doğal bir hava katan halka kaynak ile hem dolgun hem de uzun saçlara sahip olabilirsiniz.

boncuk kaynak nedir

40 – 120 cm arasında saçlarla uygulanabilen halka kaynak ile 1 saatte istediğiniz gibi gür ve uzun saçlara sahip olmanız mümkün.