Bayanlar tarafından yoğun şekilde tercih edilmekte olan kaynak saç uygulamaları arasında en çok kullanılan tekniklerden birisi olarak öne çıkan ve halk arasında boncuk kaynak olarak da adlandırılan popüler bir kaynak uygulaması olarak popüler saç kaynak metotları arasında kendisine yer buluyor.

boncuk kaynaklı saç

Halka kaynak uygulamalarına verilen bu isim aslında metodun uygulanışı esnasında kullanılmakta olan halka biçimindeki ürünlerde geliyor.

farklı boncuk kaynaklı saç modelleri

Halka Kaynak Metodu Neden Oluşur?

Hafif metal alaşımlı bir yapıya sahip olan bu ürün sayesinde saçlara kaynak işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bu saç kaynak metodu ile birlikte artık bayanların saçlarının hem uzatılabilmesi hem de saçın daha yoğun bir yapıya sahip olması sağlanabiliyor.

boncuk kaynaklı saç trendleri

Bu gibi son derece önemli bir avantajı ile birlikte de saçlarının çok fazla seyrek olduğundan şikayet eden bayanlar için oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.

Halka Kaynak Uygulanışı

Kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilen bir saç kaynak uygulaması olsa da kesinlikle profesyonellik gerektiriyor.

boncuk kaynaklı saç tipleri

Özellikle de doğru noktada doğru adımların atılması saçlarda herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması açısından çok önemli bir konu olarak öne çıkıyor.

boncuk kaynaklı saç tasarımı

Atrium Paris Kuaför bu konuda profesyonel çalışmalar ile saçlarda boncuk kaynak etkilerini kaliteli bir şekilde görebilme imkanı sunuyor.