Neden saçlarım uzamıyor? Ah keşke saçlarımı kısa kestirmeseydim? Ne yapsam da saçlarımı gürleştirsem? gibi pek çok kaygı ve pişmanlıklar yaşarız. Bu endişeler artık tarih oluyor, kadın sorunlarına yakından eğilen bilim insanları çaresini buldular. Geliştirilen saç kaynak uygulamaları çığ gibi yayılarak hanımların güzellik ve zarafet kaygılarına merhem oluyor.

Dogal Sac Kaynak

Dogal Sac Kaynak

Kaynak Saç Doğal Görünmeli!

Boncuk (Halka) Kaynak, Keratin Kaynak, Mikro Nano Kaynak, Mikro Kapsüllü Jel Kaynak gibi çeşitleri ile saç uzatmak artık mümkün. Fakat saç kaynaklarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğal saç kaynak olması. Yani yapılan kaynak saçınızla bütünleşmeli, güzel görünmeli ve hiç fark edilmemeli!

Her saç kaynağının uygulama tekniği ayrı. Saçları gürleştirmek veya biraz daha uzatmak için tercih edilen halka kaynak, omuz hizasındaki saçlarda çok idealdir fakat çok kısa olan saçlarda ek yerleri belli olabiliyor. Kısa saçlı olanlara görünmez kaynak diye de bilinen Mikro Nano Kaynak öneriliyor. Çok ince tutamların özel jel aracılığıyla birbirine tutturulduğu yöntem o kadar doğal duruyor ki kimsenin ek olduğunu anlamasına imkan yok!

Dogal Sac Kaynak

Dogal Sac Kaynak